E-mail:
Ім'я:
Прізвище:
E-mail:


Спецтема:
Депутат-«батьківщинівка» на Буковині вимагає приведення до законної норми тарифів на приміські пасажирські перевезення   —  Депутат Чернівецької облради фракції «За Батьківщину» Світлана Фочук стала на захист пасажирів, які користуються послугами приміських маршруток на відрізку шляху «Чернівці – Кам’яна». Як повідомляє прес-служба обласного осередку ВО «Батьківщина», депутат ...                                                                                     Депутат-«батьківщинівка» на Буковині вимагає приведення до законної норми тарифів на приміські пасажирські перевезення   —  Депутат Чернівецької облради фракції «За Батьківщину» Світлана Фочук стала на захист пасажирів, які користуються послугами приміських маршруток на відрізку шляху «Чернівці – Кам’яна». Як повідомляє прес-служба обласного осередку ВО «Батьківщина», депутат ...
Чернівецькі «Волонтери Батьківщини» відправили допомогу на Схід під конкретне замовлення бійців

Опитування

Кому ви довіряєте найбільше?
Голосувати

Для старшокласників у Чернівцях ввели курс «Школа проти СНІДу»

Для старшокласників у Чернівцях ввели курс «Школа проти СНІДу»
 

Під час позакласних занять чернівецьким школярам розповідають про те, як уберегтися від СНІДу. Відповідні тренінги проводять учителі основ здоров’я, основ безпеки життєдіяльності, біології, практичні психологи.
У навчальні плани для 10-11 класів більшості загальноосвітніх навчальних закладів області включено факультативний курс “Школа проти СНІДу”. Поряд з ним діють інші програми, спрямовані на формування здорового способу життя у дітей та підлітків – “Рівний – рівному”, “Діалог”, “Молодь за здоровий спосіб життя”.
Працівники педагогічної служби школи упродовж навчального року проводять 150 годин профілактичної роботи, з яких 40 годин практичної роботи з дітьми, батьками, педагогами щодо запобігання поширенню ВІЛ-інфекції та толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ.
У загальноосвітніх закладах області проводяться години спілкування, круглі столи, тренінгові заняття, групові бесіди, лекції, диспути, виставки, вікторини. Про це повідомили у прес-службі Чернівецької ОДА.


Джерело статті: bnbnews.com.ua
Додати коментар
0 коментарів


28.10.2011